Budúci týždeň dostanú bicyklovačky Do práce na bicykli v Banskej Bystrici celkom nový šmrnc, pretože v stredu poobede a v piatok ráno si môžete s nami vychutnať skvelé cyklistické menu pri olovrante a raňajkách. Spolu s Mesto Banská Bystrica a Občianska Cykloiniciatíva (OCI BB) a MOVECIT project sa tešíme na všetkých cyklistov! ♀️ ♂️
Nová výzva EEA Civil Society Fund Slovakia podporí rozvoj a stabilitu občianskyc…
Za každou organizáciou, ktorá pomáha ľuďom v núdzi, chráni ľudské práva,...




