Budúci týždeň dostanú bicyklovačky Do práce na bicykli v Banskej Bystrici celkom nový šmrnc, pretože v stredu poobede a v piatok ráno si môžete s nami vychutnať skvelé cyklistické menu pri olovrante a raňajkách. Spolu s Mesto Banská Bystrica a Občianska Cykloiniciatíva (OCI BB) a MOVECIT project sa tešíme na všetkých cyklistov! ♀️ ♂️
Hľadáme kolegyňu/kolegu do finančného tímu
V Nadácii Ekopolis nerobíme financie len preto, aby boli tabuľky "v poriadku",...




