Podporte nás online

Vďaka vašim darom a príspevkom vieme zabezpečiť kontinuálnu podporu projektov zameraných na obnovu a budovanie cyklotrás, turistických chodníkov, verejných priestorov, ako aj ošetrenie a výsadbu zelene.

Finančný dar je možné poukázať cez portál Darujme.sk ktorý umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Ponúka online databázu aj komunikačný nástroj na budovanie vzťahov s darcami. Portál umožňuje v priebehu jednej minúty darovať ľubovoľný príspevok na projeky, ktoré sú vášmu srdcu blízke. Stačí si určiť sumu príspevku a napísať svoje meno, aby sme vedeli, komu môžeme za daný dar poďakovať. Následne si vyberiete zo záznamu spôsob platby, a to buď platobnou kartou, platobnými systémami banky, ktorá spravuje váš osobný účet alebo prostredníctvom prevodu/vkladu na účet.

Dobromat.sk umožňuje registrovaným občianskym združeniam, neziskovým organizáciám a nadáciám získavať finančné prostriedky z nákupov, ktoré sa realizujú cez internetové obchody. Od roku 2015 môžete podporiť svojím nákupom už aj Nadáciu Ekopolis. Ak plánujete nákup cez internet a zároveň chcete podporiť neziskový sektor, navštívte pred nákupom stránku http://dobromat.sk. Na stránke si vyberiete obchod, v ktorom chcete nakúpiť a organizáciu, ktorú nákupom chcete podporiť. Cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostal kupujúci cez Dobromat alebo priamo. To, že pôjde cez Dobromat, kupujúceho nestojí ani cent navyše. Napriek tomu prispeje vybranej organizácii sumou vo výške niekoľkých % z nákupu.

Na podobnom princípe ako dobromat.sk funguje aj www.podporte.sk.

Za vašu dôveru, podporu a pomoc vám zo srdca ďakujeme.

Všetko dôležité z Nadácie Ekopolis priamo vo vašej e-mailovej schránke.