Cez víkend dobrovoľníci z PANALPINA Slovakia a Nadácie Ekopolis zveľadili časti parku Lanice vo Zvolene


Dvadsať zamestnancov firmy PANALPINA Slovakia, s.r.o. sa v sobotu 26.5. 2018 rozhodlo stráviť voľný víkend v kruhu svojich kolegov pri dobrovoľníckej aktivite zameranej na zveľadenie parku Lanice vo Zvolene.

Dôvodom je otvorenie ďalšej pobočky firmy v rámci Slovenska v januári 2018, a to práve vo Zvolene. Ako uvádza riaditeľ firmy PANALPINA Slovakia, s.r.o., Dušan Kaprál: „Veríme, že touto aktivitou by sme sa mohli stať súčasťou miestnej komunity. Sme presvedčení, že každá úspešná spoločnosť by sa mala podielať aj na akciách, ktoré majú verejno-prospešný dopad”. Vďaka celodennej brigáde utužili nie len vzťahy, ale hlavne svojou aktivitou obnovili časť verejného priestranstva v meste. V spolupráci s Nadáciou Ekopolis upravili okolie, natierali zábradlia, nástroje na cvičenie v časti workoutového ihriska a vykosili zarastené plochy. „Vážime si každú jednu dobrovoľnícku aktivitu, ktorá vychádza z vôle súkromných firiem. O to viac, ak spoločnosť v regióne nielen podniká, ale ho aj podporuje formou dobrovoľníckych a verejnoprospešných aktivít.  Veríme, že to bude inšpiráciou aj pre ďalšie firmy v regióne“, hovorí Milan Hronec, programový manažér Nadácie Ekopolis. Svojou návštevou dobrovoľníkov podporila aj primátorka mesta Zvolen, pani Lenka Balkovičová.

Pre viac info: ragalova@ekopolis.sk, 0908371289, alebo hronec@ekopolis.sk, 0911452457 Alebo: info.slovakia@panalpina.com, 02/49 683 311

Všetko dôležité z Nadácie Ekopolis priamo vo vašej e-mailovej schránke.