Fotografická súťaž Do práce na bicykli má svojich víťazov


Počas mája a júna prebiehala fotografickú súťaž na tému Bicykel ako dopravný prostriedok v práci alebo na dochádzanie do práce, ktorú organizovala Nadácia Ekopolis. 60 súťažných fotografií bolo hodnotených v 2 kategóriách – ocenenie poroty a hlasovanie verejnosti. Na oficiálnom vyhlásení výsledkov súťaže Do práce na bicykli, ktorá sa konala 16. júna 2016 na Sliači, boli víťazné fotografie zverejnené.

Cieľom fotosúťaže je zvyšovanie povedomia o bicykli ako dopravnom prostriedku a propagácia súťaže Do práce na bicykli. Do uzávierky prijímania fotografií, ktorá bola 25. mája 2016, prišlo 60 fotografií. Súťažilo sa v dvoch kategóriách, a to ocenenie poroty a prostredníctvom hlasovania verejnosti. Odborná porota zložená z 3 fotografov vybrala ako najlepšiu fotografiu – fotografiu pána Vladimíra Ondrejičku s návom V kuželi.

Hlasovanie verejnosti prebiehalo od 26. mája 2016 do 13. júna 2016 (do polnoci) na sociálnej sieti Facebook (www.facebook.com/nadacia.ekopolis), kde sú vystavené fotografie formou albumu. Víťazom fotografickej súťaže v tejto kategórii sa stal ten súťažiaci, ktorý získal najviac hlasov (“Like”) pod svojou fotografiou. Víťazom sa stala Silvia Janečková, ktorá získala 416 hlasov.

Na oficiálnom vyhlásení výsledkov súťaže Do práce na bicykli, ktorá sa konala 16. júna 2016 na Sliači, boli dané víťazné fotografie zverejnené. Víťazi oboch kategórií získajú poukážu na nákup v hodnote 150 € v internetovom obchode www.ephotoshop.sk.

Partnermi fotosúťaže sú Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica, o.z. a internetový obchod ephoto.sk.

Viac informácií: Ján Roháč, programový manažér Nadácie Ekopolis, 0905 240 137, rohac@ekopolis.sk.

hlasovanie verejnosti – Silvia Janeckova
hlasovanie poroty – Vladimír Ondrejička

 

Všetko dôležité z Nadácie Ekopolis priamo vo vašej e-mailovej schránke.