Do fotografickej súťaže Do práce na bicykli sa zapojilo 60 súťažiacich


Nadácia Ekopolis vyhlásila fotografickú súťaž na tému Bicykel ako dopravný prostriedok v práci alebo na dochádzanie do práce. Do uzávierky prijímania fotografií, ktorá bola 25. mája 2016, prišlo 60 fotografií. Do 13. júna 2016 prebieha na sociálnej sieti Facebook hlasovanie verejnosti o najlepšiu fotografiu. Autor víťaznej fotografie získa nákupnú poukážku v internetovom obchode www.ephoto.sk.

Cieľom fotosúťaže je zvyšovanie povedomia o bicykli ako dopravnom prostriedku a propagácia súťaže Do práce na bicykli. Súťaží sa v dvoch kategóriách, a to ocenenie poroty a prostredníctvom hlasovania verejnosti. Hlasovanie verejnosti prebieha od 26. mája 2016 do 13. júna 2016 (do polnoci) na sociálnej sieti Facebook (www.facebook.com/nadacia.ekopolis), kde sú vystavené fotografie formou albumu.Víťazom fotografickej súťaže v tejto kategórii sa stane ten súťažiaci, ktorý získa najviac hlasov (“Like”) pod svojou fotografiou.

Víťazi oboch kategórií získajú poukážu na nákup v hodnote 150 € v internetovom obchode www.ephoto.sk. Partnermi fotosúťaže sú Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica, o.z. a internetový obchod www.ephoto.sk.

Viac informácií: Ján Roháč, programový manažér Nadácie Ekopolis, 0905 240 137, rohac@ekopolis.sk.

Všetko dôležité z Nadácie Ekopolis priamo vo vašej e-mailovej schránke.