Fotografická súťaž Do práce na bicykli odštartuje vo štvrtok!


Už po 4. krát organizuje Nadácia Ekopolis sprievodnú fotografickú súťaž k národnej kampani Do práce na bicykli. Súťaž sa začne už tento štvrtok 9.mája a prebiehať bude na sociálnych sieťach. Zapojiť sa môže každý, stačí poslať fotografiu, ktorá podľa vás dobre vystihuje tému súťaže, ktorou je “Bicykel, vhodná alternatíva k autám pre cestu do práce”.

Od 1. mája sa ulice miest a obcí zaplnili cyklistami, ktorí budú v rámci súťaže Do práce na bicykli celý mesiac dochádzať do svojho zamestnania na dvoch kolesách. Šiesty ročník najväčšej cyklistickej kampane prináša rekordnú účasť obyvateľov – až 10-tisíc účastníkov, ktorí svojou registráciou podporili nielen myšlienku rozvoja nemotorových druhov dopravy na Slovensku, ale aj svoje mesto v súťažnom súboji s desiatkami ďalších samospráv.

Posielanie fotografií bude prebiehať prostredníctvom aplikácie Instagram, kedy súťažiaci označí svoju fotografiu hashtagom „#dopracenabicykli“, alebo prostredníctvom e-mailu. Súťažiaci pošle fotografiu v prílohe na e-mail:  nadaciaekopolis@gmail.com, do predmetu napíše “Fotosúťaž” a uvedie svoje meno a kontakt. Svoju fotografiu potom nájde súťažiaci zverejnenú na Facebook profile Nadácie Ekopolis. Súťaží sa v troch kategóriách – najkrajšia fotografia na Instagrame, Facebooku a cena Nadácie Ekopolis. Uzávierka prijímania fotografií do súťaže je do 31. mája 2019. Víťazi budú slávnostne vyhlásení 18. júna 2019 na vyhodnotení kampane Do práce na bicykli v Bratislave a získajú poukážku v hodnote 100 eur na nákup v internetovom obchode www. bikeshop.sk.

Viac o súťaži nájdete TU alebo tu: https://www.dopracenabicykli.eu/

Kontaktná osoba: Martina Ragalová, ragalova@ekopolis.sk, tel.: 0908 371 289

Všetko dôležité z Nadácie Ekopolis priamo vo vašej e-mailovej schránke.