Už len do piatku môžete súťažiť s fotkami z cest do práce na bicykli


Súťaž fotografií, ktorú po 4. krát organizuje Nadácia Ekopolis k národnej kampani Do práce na bicykli, sa blíži k svojmu záveru! Už len do piatku 31.mája sa budú môcť ľudia zapojiť so svojou fotografiou z cesty do práce do tohtoročnej súťaže. Hlasovanie za fotografie však potrvá do 5. júna.

Súťaž odštartoval 9.mája a prebieha na sociálnych sieťach. Zapojiť sa môže každý, stačí poslať fotografiu, ktorá podľa vás dobre vystihuje tému súťaže, ktorou je “Bicykel, vhodná alternatíva k autám pre cestu do práce”.

Posielanie fotografií prebieha prostredníctvom aplikácie Instagram, kedy súťažiaci označí svoju fotografiu hashtagom „#dopracenabicykli“, alebo prostredníctvom e-mailu. Súťažiaci pošle fotografiu v prílohe na e-mail:  nadaciaekopolis@gmail.com, do predmetu napíše “Fotosúťaž” a uvedie svoje meno a kontakt. Svoju fotografiu potom nájde súťažiaci zverejnenú na Facebook profile Nadácie Ekopolis. Súťaží sa v troch kategóriách – najkrajšia fotografia na Instagrame, Facebooku a cena Nadácie Ekopolis. Uzávierka prijímania fotografií do súťaže je do 31. mája 2019. Hlasovanie potrvá do 5. júna. Víťazi budú slávnostne vyhlásení 18. júna 2019 na vyhodnotení kampane Do práce na bicykli v Bratislave a získajú poukážku v hodnote 100 eur na nákup v internetovom obchode www. bikeshop.sk.

Od 1. mája sa ulice miest a obcí zaplnili cyklistami, ktorí budú v rámci súťaže Do práce na bicykli celý mesiac dochádzať do svojho zamestnania na dvoch kolesách. Šiesty ročník najväčšej cyklistickej kampane prináša rekordnú účasť obyvateľov – až 10-tisíc účastníkov, ktorí svojou registráciou podporili nielen myšlienku rozvoja nemotorových druhov dopravy na Slovensku, ale aj svoje mesto v súťažnom súboji s desiatkami ďalších samospráv.

Viac o súťaži nájdete TU alebo tu: https://www.dopracenabicykli.eu/

Kontaktná osoba: Martina Ragalová, ragalova@ekopolis.sk, tel.: 0908 371 289

Všetko dôležité z Nadácie Ekopolis priamo vo vašej e-mailovej schránke.